DARMOWA PORADA ONLINE DLA KIEROWCÓW

Usłyszysz odpowiedzi na 3 kluczowe kwestie

W jakich sytuacjach?

Kiedy stosujesz rękojmię a kiedy gewarancję? Na to pytanie odpowiadam w toku całej konsultacji omawiając dokładnie obie formy prawne z perspektywy możliwych sytuacji, z jakimi przyjdzie Ci się mierzyć w toku rozmów ze sprzedawcą. Wzór mojego zawiadomienia w obu wariantach, jaki wypełnisz wg moich instrukcji i które do niego wystosujesz otworzy negocjacje. 

W jakim czasie?

Z perspektywy tego, na co możesz się zdobyć finansowo w chwili powzięcia wiedzy o wykrytej wadzie oraz tego, ile Twoje auto prawdopodobnie straci na wartości po dokonaniu naprawy omawiam możliwe rozwiązania czasowe, jakie stwarza każda z obu form prawnych.  Jak to wszystko ocenić, aby nie starcić? Jak zminimalizować koszty oczekiwania na narawę? Powiem Ci. 

Jakie konsekwencje?

Jakie skutki prawne, finansowe oraz logistyczne niesie dla Twojej obecnej sytuacji każde z możliwych rozwiązań?  Na to pytanie  - dzięki tej poradzie online, jeszcze dziś, już za godzinę - odpowiesz sobie bez problemu. A na koniec pobierzesz wzór pisma, z jakim wystąpisz do sprzedawcy decydując się na jedno z 2 rozwiązań. Uzupełniając je wg moich instrukcji - unkniesz błędów.


Wzory pism, jakie dostajesz ode mnie w bonusie?

Wzór 1

Zawiadomienie Sprzedawcy O Wykryciu Wady W Pojeździe

Wykryłeś istotną wadę w zakupionym samochodzie i chciałbyś poinformować sprzedawcę o zaistniałej sytuacji ale chcesz się upewnić, że zrobisz to skutecznie pod względem prawnym i sprzedawca będzie musiał zareagować? Wykorzystaj ten wzór a tak się stanie. 

Wzór 2

Wezwanie Do Zapłaty Roszczenia Do Sprzedawcy

Samodzielnie naprawiłeś wadliwy pojazd? Wyślij do Sprzedawcy swoje wezwanie do zapłaty roszczenia i dowiedz się, jak powinieneś to zrobić skutecznie aby nie tracić czasu na bezowocną polemikę.

Wzór 3

Zgłoszenie Reklamacyjne Z Gwarancji Pojazdu

Zdecydowałeś się na naprawę auta w ramach udzielonej gwarancji. Myśl wiec proszę o tym, co może stać się po tym, jak okaże się że naprawa nie została wykonana należycie. Już teraz wyślij swoje zgłoszenie w skutecznej formie, stosując się do moich ogólnych, nagranych wskazówek jak należy pisma wysyłać, aby właściwie rozpoczynać bieg prawny.

Reaguj tak, jak ja robię to dla swoich klientów

.