Jakie wzory znajdziesz w Pakiecie Kierowcy?

Wzór 1

Odwołanie Od Decyzji Ubezpieczyciela/Likwidacja Szkody z Polisy AC Autowartość100%

Wykupiłeś do swojej polisy opcję autowartość 100% ? Doskonale. Dzięki temu Ubezpieczyciel nie może zaniżyć wartości wyjściowej pojazdu przy rozliczeniu szkody z Twojej polisy AC. Dowiedz się jak napisać odwołanie z oczekiwanym skutkiem prawnym.

Wzór 2

Oświadczenie O Obniżeniu Ceny Pojazdu

Wykryłeś istotną wadę w zakupionym samochodzie i wiesz juz, że najlepiej będzie zażądać obniżenia ceny pojazdu? Skorzystaj z mojego wzoru pisma i wyślij do sprzedawcy swoje oświadczenie o obniżeniu ceny zakupionego pojazdu. Bez płacenia za dodatkowe konsultacje prawnikowi. Dowiedz się, jak to zrobić skutecznie. 

Wzór 3

Oświadczenie O Odstąpieniu Od Umowy

Dowiedz się, kiedy możesz oświadczenie zastosować i jak to zrobić, aby osiągnąć spodziewany skutek prawny.

Wzór 4

Ugoda W Procesie Obniżenia Ceny Pojazdu

Sprzedawca auta, w którym wykryłeś wadę proponuje Ci zawarcie ugody? Super. Wypełnij mój wzór i dowiedz się co musi się w niej znaleźć, aby właściwie zabezpieczała Twoje interesy.

Wzór 5

Ugoda Odstąpienie Od Kupna Pojazdu

Zdecydowałeś się skorzystać z prawa rękojmi i odstąpić od zawartej umowy kupna pojazdu? Sprzedawca proponuje ugodę? Skorzystaj z moich wskazówek i dowiedz się, jak powinna brzmieć oraz jak ją podpisać aby skutecznie zabezpieczała Twój interes.

Wzór 6

Umowa Kupna/Sprzedaży Pojazdu Używanego

Wzorów w internecie jest wiele ale w moim znajdziesz przynajmniej 3 istotne elementy, które sprawią że lepiej zabezpieczysz swój interes. Dowiedz się jakie to elementy i podpisz swoją umowę właściwie.

Wzór 7

Wezwanie Do Zapłaty Roszczenia Do Sprzedawcy

Samodzielnie naprawiłeś wadliwy pojazd? Wyślij do Sprzedawcy swoje wezwanie do zapłaty roszczenia i dowiedz się, jak powinieneś to zrobić skutecznie aby nie tracić czasu na bezowocną polemikę.

Wzór 8

Odwołanie Od Decyzji Ubezpieczyciela / Odmowa Wypłaty Odszkodowania

Ubezpieczyciel odmówił Ci wypłaty całości lub części należnego odszkodowania? Dowiedz się, jak skutecznie za pomocą mojego wzoru oprotestować wydaną decyzję i dochodzić swoich praw.

Wzór 9

Odwołanie Od Decyzji Ubezpieczyciela / Zaniżone Odszkodowanie z Polisy OC

Rozliczasz szkodę na swoim pojeździe i nie wiesz dlaczego Ubezpieczyciel zaproponował Ci wypłatę odszkodowania, które nie pokrywa całości kosztu naprawy auta? Odwołaj się od jego decyzji za pomocą mojego wzoru i skorzystaj z instrukcji, abyś zrobił to skutecznie.

Wzór 10

Odwołanie Od Decyzji Ubezpieczyciela / Szkoda Całkowita Zaniżona Wartość.

Ubezpieczyciel przedstawił Ci rozliczenie szkody, na którym widnieje mocno zaniżona wartość Twojego pojazdu a co za tym idzie - zbyt małe odszkodowanie do wypłaty? Dowiedz się, jak skutecznie odwołać się od jego decyzji i uzyskać należną korektę.

Wzór 11

Zawiadomienie O Wykryciu Wady Pojazdu

Kupiłeś auto i po jakimś czasie zdiagnozowałeś w nim wadę? Powiadom sprzedawcę o tym fakcie i skorzystaj z instrukcji, jak to zrobić właściwie i skutecznie, abyś od tego momentu szykował należny materiał dowodowy do ewentualnego sporu sądowego ze sprzedawcą albo do negocjacji z udziałem prawnika.

Wzór 12

Zawiadomienie O Szkodzie Pojazdu Wskutek Najechania Na Dziurę W Drodze

Dowiedz się, jak powinieneś zareagować jeżeli Twój samochód ucierpiał wskutek najechania na istniejącą dziurę w drodze. Co robisz w pierwszej chwili po zdarzeniu, kiedy i czy wzywasz policję oraz do jakiej instutucji wysyłasz swoje zgłoszenie i jak to robisz, aby okazało się ono skuteczne.

Wzór 13

Oświadczenie Sprawcy O Kolizji Drogowej

Niby prosta rzecz, ale jak przychodzi co do czego to na pierwszym miejscu są nerwy, potem oględziny samochodu podszyte obawą, czy aby na pewno nic się gorszego nie stało a na końcu spisywanie oświadczenia. Jeżeli w ogóle o tym pamiętasz. Posłuchaj, co należy zrobić, jak sprawca mówi, że nie ma przy sobie dowodu, jak nie możesz zobaczyć jego polisy albo - jak zwyczajnie należy spisać takie oświadczenie z miejsca kolizji, aby potem Ubezpieczyciel nie miał wątpliwości co do faktu i zakresu jej zaistnienia.

Pomożesz sobie w 13 różnych problemach ..

Z Ubezpieczycielem

W toku likwidacji szkody z polisy OC/AC możesz znaleźć się aż w 4 różnych sytuacjach konfliktowych z Ubezpieczycielem, na które powinieneś umieć poprawnie zareagować w odpowiedzi na pierwszą korespondencję. W pakiecie znajdziesz 4 różnego rodzaju wzory wraz z instrukcjami, jak je należy wypełnić i odesłać.  Dzięki temu, kiedy trzymać będziesz w swoich rękach  kosztorys likwidacji szkody na swoim pojeździe - będziesz wiedział, co  z nim zrobić i jak aby nie stracić. 

Ze Sprzedawcą

Wykrycie wady w pojeździe skutkuje najczęściej chęcią oddania samochodu do naprawy na koszt sprzedawcy lub wystąpieniem do niego z roszczeniem zwrotu poniesionych nakładów albo wezwaniem go do obniżenia zapłaconej za auto ceny. A to dopiero 3 z 7 różnych sytuacji, kiedy będziesz musiał wiedzieć, co napisać, kiedy, w oparciu o jakie załączniki i jak swoje pismo wysłać, aby nie popełnić po drodze kosztownych błędów. Teraz już wiesz. Wszystko znajdziesz w Pakiecie. 

Ze Sprawcą Szkody

Uszkodziłeś oponę bo najechałeś w na dziurę w ziemi? Uszkodziłeś felgę, zarysowałeś bok auta, bo na drodze stał niezabezpieczony wystarczająco pojazd służb drogowych albo inny element? To są sytuacje, za które winę ponosi jej administrator. Jak zidentyfikować właściwy organ i co mu napisać? Na te pytania poznasz odpowiedź kupując mój Pakiet. A w sytuacji kolejnej kolizji drogowej, zamiast zastanawiać się czy wezwać Policję i co napisać w oświadczeniu - uzupełnisz mojego gotowca.


Reaguj w swojej sprawie poprawnie i skutecznie

.