O co chciałbyś zapytać, co powiem Ci teraz?

Kwestie sporne związane z podpisaną umową

Zaniżona wartość pojazdu w umowie, "niewłaściwy" podmiot/ osoba kupująca auto, wykluczenia rękojmi lub jej ograniczenia - to najczęstsze kwestie, jakie klienci poruszają na pierwszej konsultacji chcąc wiedzieć, jakie możliwości prawnego reagowania daje im podpisany dokument. 

Co robić i jak, kiedy sprzedawca nie reaguje?

Jeżeli zdążyłeś poinformować już sprzedawcę o wykrytej wadzie auta a on unika z Tobą dalszego kontaktu - no cóż - usłyszysz ode mnie to, co doradzam każdemu z konsultujących u mnie sprawy klientów. Pomogę Ci się z tym uporać. Za ułamek ceny ofertowej usługi prawnej. Teraz.

Czy skorzystać z rękojmi, czy z gwarancji? 

W tej konsultacji otrzymujesz informacje potrzebne do tego, by zrozumieć różnice oraz skutki prawne wynikające z zastosowania obu rozwiązań prawnych. Odpowiadam na liczne, powtarzające się pytania a Ty, dzięki mym odpowiedziom potrafisz wybrać najbardziej właściwe rozwiązanie. 


Po co Ci ta Konsultacja skoro od razu możesz się umówić na spotkanie? 

Abyś lepiej dla sprawy i bardziej efektywnie dla siebie wykorzystał czas spędzony u prawnika, za który zapłacisz jego ofertową cenę. Mówiąc wprost - zamiast zadać mu 20 podstawowych w tym zakresie problemu pytań - znając już na nie odpowiedzi - wykorzystasz swoje spotkanie na omówienie bardziej zaawansowanych dla sprawy kwestii. Dzięki temu zadziałasz szybciej i z wiekszą pewnością, że decyzje jakie podejmujesz są właściwe. 

Klikasz, korzystasz, decydujesz - wszystko w 1 godzinę..

.